Сюжетно-рольові ігри

/Files/images/090635.jpg

/Files/images/091007.jpg

/Files/images/090417.jpg

/Files/images/091737.jpg

/Files/images/091251.jpg

Сюжетно рольова гра "АТЕЛЬЄ"

Мета: Формувати у дітей уявлення про працю дорослих в ательє, на пошивочних фабриках, їхній колективний характер, взаємодію модельєрів, закрійників, швачок, прасувальниць, відношення дорослих до своєї справи. Виховувати повагу до праці дорослих, бажання наслідувати їх, охайно носити одяг.

Сюжетно рольова гра "ЛІКАРНЯ"

/Files/images/DSC_6191.jpg /Files/images/DSC_6194.jpg

Мета:Підтримувати прагнення дітей наслідувати працівників аптеки, поліклініки,лікарні: (що робить лікар, медсестра, санітарка). Виховувати у них вміння співробітничати (на прикладі названих професій), дякувати за увагу та турботу.

Сюжетно рольова гра "БУДІВЕЛЬНИКИ"

Мета: Учити дітей творчо зображати характерні трудові дії мулярів, вантажників, кранівників, водіїв вантажних машин і панелевозів, покрівельників, теслярів. Навчати дітей застосовувати свої знання про працю будівельників в різноманітних ситуаціях. Виховувати вміння співробітничати один з одним: своєчасно включатися в „робочий процес”.

Сюжетно рольова гра "СУПЕРМАРКЕТ"

Мета: Познайомити дітей із способами придбання покупки в магазині. Викликати повагу до праці працівників торгівлі. Створювати предметно - ігрове середовище, вступати у взаємини характерні для обраних ролей, розвивати сюжет гри на основі творчого поєднання набутих кожним уявлень про професію працівників супермаркету.

Сюжетно рольова гра "МОРЯКИ"

Мета: Уточнити уявлення дітей про призначення водного виду транспорту, особливостях конструкції, професій моряків. У рольових взаєминах формувати вміння керувати діями однолітків – членів „екіпажу”, чітко й дисципліновано виконувати вказівки капітана. Виховувати витримку, увагу, спритність в екстремальних ситуація

Кiлькiсть переглядiв: 2457

Коментарi