• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Прозорість

Навчально-виховний процес дошкільного навчального закладу організовується за Базовим компонентом дошкільної освіти і проводиться відповідно до завдань Державної програми «Українське дошкілля», та програми розвитку старшого дошкільного віку «Впевнений старт», навчально - методичними посібниками, затвердженими МОН.

Освітня програма збагачена додатковими освітніми послугами: англійська мова та хореографія, здорово-зберігаючими технологіями. Вибір додаткових предметів варіативної складової навчального плану здійснюється з обов'язковим урахуванням побажань батьків, обговоренню на батьківських зборах та засіданнях педагогічної ради ДНЗ «Веселка».

У навчальному закладі склались свої цікаві освітньо-виховні традиції: свята, конкурси, Дні відкритих дверей, відвідування театрів, екскурсії, розваги та ін.

Поєднання базового та варіативного компоненту освіти дозволяє реалізувати навчальні запити та інтереси більшості дошкільників та їх батьків.

Головна провідна ідея роботи дошкільного навчального закладу «Створення умов для формування основ принципово нової особистості: творчої, самостійної, здатної цінувати себе і поважати інших, особистості адаптованої до умов життя, що швидко змінюється».

1. Діти будуть навчатися на заняттях;
2. Зміцнювати здоров'я у спортивному залі «Зростаємо дужими», фітовітальні «Цілюща краплина», фізіотерапевтичному кабінеті.
3. Займатися мистецтвом у музичному залі та образотворчій діяльності
4. Вивчати іноземну мову ( англійську)
5. Корегувати засвоєння рідної мови з логопедом;
6. Оволодівати високою культурою поведінки

Річний звіт завідувача та фінансові звіти знаходяться у розділі звіти ДНЗ.

В дитячому садочку для людей з особливими потребами облаштований пандус.

Кiлькiсть переглядiв: 296

Коментарi