• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Звіт про проведення "Тижня безпеки дорожнього руху"

Звіт про проведення "Тижня безпеки дорожнього руху"

2017-11-27

ЗВІТ

Про проведення тижня безпеки дорожнього руху у дошкільному навчальному закладі «Веселка»

На виконання наказу завідувача ДНЗ «Веселка» «Про проведення тижня дорожнього руху» від 09.11. 2017 року № 69 -О у ДНЗ «Веселка» з 13 листопада по 17 листопада 2017 р. проведено тиждень безпеки дорожнього руху.

Метою проведення «Тижня безпеки дорожнього руху» є формування в дітей дошкільного віку елементарних уявлень про правила дорожнього руху, вмінь та навичок безпечної поведінки на вулицях міста, у транспорті.

Для проведення тижня безпеки дорожнього руху було підготовлено план роботи для всіх учасників педагогічного процесу.

В дошкільному закладі організований консультативний центр для педагогів та батьків. Протягом тижня проведені лекції практичним психологом «Вибираємо безпеку»; вихователем - методистом «Будь прикладом для малюка», «Як допомогти дітям оволодіти знаннями правил дорожнього руху».

Освітні завдання та показники компетентності маленьких учасників дорожнього руху за віковими групами. Проведені засідання круглого столу «Безпека та здоров’я наших вихованців», ділова гра «Співпраця педагогів та родини щодо профілактики дитячого травматизму». Цікавою формою роботи з дітьми було проведення ігор – тренінгів «Чи знаєш ти дорожні знаки», екскурсії по вулицях міста. Протягом тижня проведені тематичні заняття на тему: «Правила поведінки на вулицях та дорозі». Підсумком тижня стала сюжетно-рольова гра «Водії», «Ми пасажири» та виставка дитячих малюнків «Безпека на дорозі».

За результатами проведення «Тижня безпеки дорожнього руху» зроблено висновок про ефективність проведення заходів, готовності дошкільнят до життя у сучасному технічно розвиненому світі.

/Files/images/ТБ-б.jpg

/Files/images/ТБ-а.jpg

/Files/images/ТБ-л.jpg

/Files/images/ТБ-м.jpg

/Files/images/ТБ-и.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 100

Коментарi