І молодша група «Малятко»
Понеділок | 1 Художньо-продуктивна діяльність ( музична діяльність) 8:40 2 Інтегроване заняття 9:00 Ознайомлення з соціумом Мовленнєвий розвиток |
Вівторок | 1Фізичний розвиток 8:50 2 Художньо-продуктивна діяльність (аплікація/ ліплення) 9:15 |
Середа | 1Художньо-продуктивна діяльність(музична діяльність)8:40 2 Сенсорний розвиток 9:00 |
Четвер | 1 Фізичний розвиток 8:50 2 Ознайомлення з природою 9:15 |
П'ятниця | 1Художньо-продуктивна діяльність (малювання) 8.50 2 Мовленнєвий розвиток 9.15 |
І молодша група «Рукавичка»
Понеділок | 1 Художньо-продуктивна діяльність ( музична діяльність) 8 :55 2 Інтегроване заняття 9:20 Ознайомлення з соціумом Мовленнєвий розвиток |
Вівторок | 1 Фізичний розвиток 9:00 2 Художньо-продуктивна діяльність(аплікація/ ліплення) 9:25 |
Середа | 1 Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність) 8:55 2 Сенсорний розвиток 9:20 |
Четвер | 1 Фізичний розвиток 9:10 2 Ознайомлення з природою 9:30 |
П'ятниця | 1 Художньо-продуктивна діяльність ( малювання) 9:10 |
Середній дошкільний вік група «Волошка»
Понеділок | 1.Ознайомлення з соціумом 9:00 2.Мовленнєвий розвиток 9:25 3. Художньо-продуктивна діяльність (музичне виховання) 10:35 |
Вівторок | 1.Логіко-математичний розвиток 9:00 2.Художньо-продуктивна діяльність (ліплення)9:30 3.Фізичний розвиток10.35 |
Середа | 1.Ознайомлення з природою 9:00 2.Мовленнєвий розвиток 9:35 3 Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність) 10:35 |
Четвер | 1.Ознайомлення з соціумом 9.00 2. Мовленнєвий розвиток 9:30 2.Художньо-продуктивна діяльність (малювання) 10.30 3.Фізичний розвиток на свіжому повітрі |
П'ятниця | 1.Художньо-продуктивна діяльність (аплікація) 9:00 2.Фізичний розвиток 9.50 |
Середній дошкільний вік група «Журавлик»
Понеділок | 1.Інтегроване заняття 9:00 ознайомлення з соціумом художньо-продуктивна діяльність(ліплення) 2.Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність) 9:35 |
Вівторок | 1.Логіко-математичний розвиток 8:50 2.Ознайомлення з природою 9:20 3.Фізичний розвиток 9:50 |
Середа | 1.Інтегроване заняття 9:00 мовленнєвий розвиток ознайомлення з соціумом 2.Художнь-продуктивна діяльність (музична діяльність) 9:35 |
Четвер | 1.Мовленнєвий розвиток 9:00 2.Художньо-продуктивна діяльність (малювання) 9:40 3.Фізичний розвиток на свіжому повітрі |
П'ятниця | 1.Фізичний розвиток 9:00 2.Мовленнєвий розвиток 9:30 3 Художньо-продуктивна діяльність (аплікація) 9:50 |
Середній дошкільний вік група «Сонечко»
Понеділок | 1. Ознайомлення з соціумом 9:00 2. Мовленнєвий розвиток 9:30 3. Художньо-продуктивна діяльність (музичне виховання) 10:05 |
Вівторок | 1.Логіко-математичний розвиток 9:00 2.Ознайомлення з природою 9:30 3. Фізичний розвиток 10:15 |
Середа | 1.Художньо-продуктивна діяльність (ліплення) 9:00 2. Мовленнєвий розвиток 9:30 3.Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність) 10:05 |
Четвер | 1.Ознайомлення з соціумом 9:00 2.Художньо-продуктивна діяльність (малювання) 10:05 3 Фізичний розвиток на свіжому повітрі |
П'ятниця | 1.Інтегроване мовленнєвий розвиток художньо-продуктивна діяльність(аплікація) 9:00 2.Фізичний розвиток 9:25 |
ІІ молодша група «Калинка»
Понеділок | 1 Фізичний розвиток 9:10 2 Мовленнєвий розвиток 9:30 |
Вівторок | 1 Художньо-продуктивна діяльність (музичне виховання) 8.45 2 Інтегроване заняття 9:10 мовленнєвий розвиток ознайомлення з природою |
Середа | 1.Фізичний розвиток 9:00 2. Інтегроване заняття мовленнєвий розвиток художньо-продуктивна діяльність (аплікація/ ліплення) 9.25 |
Четвер | 1Художньо-продуктивна діяльність (малювання) 8:50 2 Логіко-математичний розвиток 9:20 3. Ознайомлення з соціумом 9.40 |
П'ятниця | 1.Художньо-продуктивна діяльність 8:45 (музичне виховання) 2.Ознайомлення з соціумом 9:10 3.Фізичний розвиток на свіжому повітрі 9:30 |
Старший дошкільний вік група «Ромашка»
Понеділок | 1 Художньо-продуктивна діяльність(малювання) 9:00 2. Логіко-математичний розвиток 9.30 3.Фізичний розвиток 10:10 4 Інтегроване заняття 10.40 ознайомлення з соціумом мовленнєвий розвиток |
Вівторок | 1 Англійська мова 8:40 2.Інтегроване заняття 9:10 ознайомлення з природою художньо-продуктивна діяльність (ліплення) 3.Художньо-продуктивна діяльність (музичневиховання) 10:00 |
Середа | 1 Художньо-продуктивна діяльність (малювання) 8:50 2 Логіко-математичний розвиток 9:20 3 Фізичний розвиток 9:50 |
Четвер | 1. Мовленнєвий розвиток (грамота) 8:50 2. Художньо-продуктивна діяльність (аплікація) 9:20 3.Ознайомлення із соціумом 9:50 4.Англійська мова 10:25 |
П'ятниця | 1Мовленнєвий розвиток9:00 2 Інтегроване заняття ознайомлення з соціумом 9:25 ознайомлення з природою 3.Художньо-продуктивна діяльність (музичне виховання) 10:00 4.Фізичний розвиток на свіжому повітрі 10:35 |
Старший дошкільний вік група «Бджілка»
Понеділок | 1 Інтегроване заняття 9:00 Ознайомлення з соціумом Мовленнєвий розвиток 2 Художньо-продуктивна діяльність (малювання) 9:30 3. Фізичний розвиток 10.40 |
Вівторок | 1 Логіко-математичний розвиток 9:00 2.Англійська мова 9:35 3.Ознайомлення з природою 10.05 4.Художньо-продуктивна діяльність (музична виховання) 10:35 |
Середа | 1.Художньо-продуктивна діяльність (малювання) 9:20 Мовленнєвий розвиток (грамота) 9:50 3.Фізичний розвиток 10:20 |
Четвер | 1 Інтегроване заняття 9:00 мовленнєвий розвиток художньо-продуктивна діяльність (аплікація) 2.Англійська мова 9:35 3. Ознайомлення із соціумом 10:05 4. Фізичний розвиток на свіжому повітрі |
П'ятниця | 1 Логіко-математичний розвиток 9:00 2.Інтегроване заняття 9:30 ознайомлення з природою художньо-продуктивна діяльність (ліплення) 3. Ознайомлення з соціумом 10:00 4.Художньо-продуктивна діяльність (музичне виховання) 10:35 |
ІІ молодша група «Струмочок»
Понеділок | 1.Логіко-математичний розвиток 9:00 2. Фізичний розвиток 9:30 3.Ознайомлення з соціумом 9:55 |
Вівторок | 1.Художньо-продуктивна діяльність (музична виховання) 9:00 2. Інтегроване заняття ознайомлення з природою 9:25 мовленнєвий розвиток |
Середа | 1.Інтегроване заняття 9:00 мовленнєвий розвиток художньо-продуктивна діяльність (аплікація/ліплення) 2 Фізичний розвиток 9:25 |
Четвер | 1Ознайомлення з соціумом 9:00 2 Художньо-продуктивна діяльність (малювання) 9:25 |
П'ятниця | 1.Художньо-продуктивна діяльність (музичне виховання) 9:10 2Мовленнєвий розвиток 9.30 3.Фізичний розвиток на свіжому повітрі |
ІІ молодша група «Колосок»
Понеділок | 1.Ознайомлення з соціумом 9:00 2.Фізичний розвиток 9:50 |
Вівторок | 1 Інтегроване заняття ознайомлення з природою 9:00 мовленнєвий розвиток 2 Художньо-продуктивна діяльність (музичне виховання)9:20 |
Середа | 1.Логіко-математиний розвиток 9:00 2.Художньо-продуктивна діяльність (малювання) 10:00 3. Фізичний розвиток на свіжому повітрі |
Четвер | 1.Інтегроване заняття 9:00 ознайомлення із соціумом мовленнєвий розвиток 2.Фізичний розвиток 9:50 |
П'ятниця | 1 Інтегроване заняття 9:00 мовленнєвий розвиток художньо-продуктивна діяльність (ліплення/аплікація) 2 Художньо-продуктивна діяльність (музичневиховання) 9:35 |
ІІ молодша група «Чомучка»
Понеділок | 1.Художньо-продуктивна діяльність (музичне виховання) 9:15 2.Інтегроване заняття ознайомлення з соціумом мовленнєвий розвиток 9:35 |
Вівторок | 1 Логіко-математичний розвиток 9:00 2 Фізичний розвиток 9:30 |
Середа | 1.Художньо-продуктивна діяльність (музичне виховання) 9:00 2.Художньо-продуктивна діяльність (аплікація/ліплення) 9.25 |
Четвер | 1 Фізичний розвиток 8:40 2 Інтегроване заняття 9:10 ознайомлення з соціумом мовленнєвий розвиток |
П'ятниця | 1 Художньо-продуктивна діяльність (малювання) 9:30 2 Інтегроване заняття 9.50 мовленнєвий розвиток ознайомлення з природою 3 Фізичний розвиток на свіжому повітрі |
Старший дошкільний вік група «Дзвіночок»
Понеділок | 1 Фізичний розвиток 8.40 2.Ознайомлення з соціумом 9.10 3. Логіко-математичний розвиток 9.40 4. Художньо-продуктивна діяльність (музичне виховання) 10.45 |
Вівторок | 1.Мовленнєвий розвиток (грамота) 9:00 2.Інтегроване заняття 9:30 ознайомлення з природою художньо-продуктивна діяльність (ліплення) 3. Англійська мова 10:25 |
Середа | 1.Логіко-математичний розвиток 9:00 2. Ознайомлення з соціумом 9:30 3. Художньо-продуктивна діяльність (малювання)10.15 4.Художньо-продуктивна діяльність (музичне виховання) 10:45 |
Четвер | 1.Англійська мова 8:40 2.Ознайомлення з соціумом 9.10 3.Інтегроване заняття 9:40 мовленнєвий розвиток художньо-продуктивна діяльність (аплікація) 4. Фізичний розвиток 10.10 |
П'ятниця | 1.Мовленнєвий розвиток 9:00 2.Ознайомлення з природою 9:30 3.Художньо-продуктивна діяльність (малювання) 10:00 4Фізичний розвиток на свіжому повітрі |