РОЗКЛАДИ ЗАНЯТЬ

І молодша

Малятко

Рукавичка

Понеділок

1. Фізичний розвиток 9:00

2. Інтегроване заняття

ознайомлення з соціумом,

мовленнєвий розвиток

1. Художньо-естетичний розвиток (музична діяльність) 9:15

2. Інтегроване заняття

ознайомлення з соціумом,

мовленнєвий розвиток 9:35

Вівторок

1 Художньо-естетичний розвиток (музична діяльність) 8:45

2.Сенсорика 9:15

1. Фізичний розвиток 9:00

2. Сенсорика 9:25

Середа

1. Фізичний розвиток 9:00

2. Інтегроване заняття 9:25

Мовленнєвий розвиток

Художньо-продуктивна діяльність (аплікація\ліплення)

1. Художньо-естетичний розвиток (музична діяльність) 9:15

2. Інтегроване заняття 9:30

мовленнєвий розвиток

Художньо-продуктивна діяльність аплікація / ліплення

Четвер

1 Художньо-естетичний розвиток (музична діяльність) 8:45

2 Сенсорика 9:15

1. Сенсорика 9:00

2. Ознайомлення з природним довкіллям

П'ятниця

1. Ознайомлення з природним довкіллям

2. Художньо-продуктивна діяльність (малювання)

1. Фізичний розвиток 9:00

2. Художньо-продуктивна діяльність (малювання)

ІІ молодша група

Колосок

Понеділок

1 Інтегроване заняття

ознайомлення з соціумом

художньо-продуктивна діяльність(аплікація)

2. Фізичний розвиток 9:40

Вівторок

1Мовленнєвий розвиток ( художнє слово)

2 Художньо-естетичний розвиток (музична діяльність) 9:25

Середа

1. Художньо-продуктивна 9:00 діяльність (малювання)

2 Інтегроване заняття

логіко-математичний розвиток

ознайомлення з соціумом

Четвер

1. Інтегроване заняття

мовленнєвий розвиток

художньо-продуктивна діяльність(ліплення)

2 Художньо-естетичний розвиток(музична діяльність) 9:50

П'ятниця

1 Інтегроване заняття

мовленнєвий розвиток

ознайомлення з природним довкіллям

2. Фізичний розвиток 9:40

ІІ молодша група

Сонечко

Чомучка

Понеділок

1. Інтегроване заняття 9:25

ознайомлення з соціумом
художньо-продуктивна діяльність(аплікація)

2 Фізичний розвиток 9:20

1 Фізичний розвиток 9:00

2 Інтегроване заняття 9:25

ознайомлення з соціумом

художньо-продуктивна діяльність(аплікація)

Вівторок

1. Художньо-естетичний розвиток (музична діяльність) 9:00

2. Мовленнєвий розвиток

1. Фізичний розвиток 9:00

2. Мовленнєвий розвиток

3 Художньо-естетичний розвиток (музична діяльність) 9:50

Середа

1. Інтегроване заняття

мовленнєвий розвиток ( худ.слово)

художньо-продуктивна діяльність(ліплення)

2 Фізичний розвиток 9:20

1 Мовленнєвий розвиток

2 Художньо-продуктивний розвиток ( ліплення)

Четвер

1. Художньо-естетичний розвиток (музична діяльність) 9:00

2 Логіко-математичний розвиток

1 Інтегроване заняття

Ознайомлення з природою

Мовленнєвий розвиток

2 Художньо-естетичний розвиток (музична діяльність) 9:25

П'ятниця

1 Художньо-продуктивна діяльність ( малювання) 8:50

2 Інтегроване заняття 9:30

Ознайомлення з природою

Мовленнєвий розвиток

1 Інтегроване заняття

ознайомлення з соціумом

математична логіка

2 Художньо-продуктивна діяльність ( малювання) 9:50

Середній дошкільний вік

Волошка

Струмочок

Понеділок

1 Англійська мова 8:50-9:20

2 Художньо-естетичний розвиток (музична діяльність) 9:35

1 Інтегроване заняття 9:00

ознайомлення з соціумом

художньо-продуктивна діяльність(аплікація)
Хореографія 11:30

1 Логіко-математичний розвиток

2 Англійська мова 9:25-10:05

3 Художньо-естетичний розвиток (музична діяльність) 10:10

Вівторок

1 Художньо-продуктивна діяльність (малювання) 9:00

2 Логіко-математичний розвиток

3 Мовленнєвий розвиток ( художнє слово)

1 Мовленнєвий розвиток 9:00

2 Фізичний розвиток 9:20

3 Художньо-продуктивна діяльність (аплікація)

Хореографія 15:20

Середа

1 Англійська мова 8:40-9:05

2 Ознайомлення з соціумом

3 Художньо-естетичний розвиток (музична діяльність) 9:35

Хореографія 11:30

1 Англійська мова 9:10-10:00

2 Інтегроване заняття

ознайомлення з соціумом

художньо-продуктивна діяльність(ліплення)

3 Художньо-естетичний розвиток (музична діяльність) 10:10

Четвер

1 Фізичний розвиток 9:00

2 Інтегроване заняття

мовленнєвий розвиток

художньо-продуктивна діяльність(ліплення)

1 Інтегроване заняття

мовленнєвий розвиток

ознайомлення з соціумом

2 Фізичний розвиток 9:30

Хореографія 15:20

П'ятниця

1 Ознайомлення з природою

2 Мовленнєвий розвиток

3 Фізичний розвиток 10:00

1 . Інтегроване заняття 9:30

ознайомлення з природою

мовленнєвий розвиток ( художнє слово)

2 Художньо-продуктивна діяльність (малювання) 10:15

Старший дошкільний вік

Калинка

Бджілка

Понеділок

1 Інтегроване заняття

мовленнєвий розвиток (худ.слово) 8:40

ознайомлення з соціумом

2 Фізичний розвиток 9:30

3 Логіко-математичний розвиток

Хореографія 15:50

1 Інтегроване заняття

мовленнєвий розвиток (грамота)

ознайомлення з соціумом

2 Художньо-продуктивна діяльність(аплікація)

3 Англійська мова 10:10

Хореографія 15:50

Вівторок

1 Інтегроване заняття

мовленнєвий розвиток (грамота)

ознайомлення з соціумом

2Англійська мова 9:55-10:25

1 Інтегроване заняття

ознайомлення з соціумом 9:00

мовленнєвий розвиток (грамота)

2 Художньо-продуктивна діяльність(малювання) 9:25

Художньо-естетичний розвиток (музична діяльність) 10:25

Середа

1 Логіко-математичний розвиток 8:40

2 Художньо-продуктивна діяльність (малювання) 9:25

3 Художньо-естетичний розвиток (музична діяльність) 11:00

Хореографія 15:50

1 Логіко-математичний розвиток

2 Фізичний розвиток 9:45

3 Ознайомлення з природним довкіллям

4 Англійська мова 10:20-11:10

Хореографія 15:50

Четвер

1 Англійська мова 8:50-9:20

2 Інтегроване заняття

ознайомлення з природою

художньо-продуктивна діяльність (аплікація)

3 Фізичний розвиток 10:00

4 Художньо-продуктивна діяльність (малювання) 10:30

1 Мовленнєвий розвиток (худ.слово) 8:40

2 Художньо-продуктивна діяльність (малювання) 9:15

3 Ознайомлення з природним довкіллям

4 Фізичний розвиток 10:10

П'ятниця

1 Мовленнєвий розвиток (грамота)

2 Художньо-продуктивна діяльність (ліплення)

3 Художньо-естетичний розвиток (музична діяльність

1Художньо-естетичний розвиток (музична діяльність)

2 Логіко-математичний розвиток

3 Художньо-продуктивна діяльність (ліплення) 10:10

Старший дошкільний вік

Дзвіночок

Ромашка

Понеділок

1 Інтегроване заняття

ознайомлення з соціумом

мовленнєвий розвиток

2 Фізичний розвиток 10:00

3 Художньо-продуктивна діяльність 10:30(ліплення)

Англійська мова 15:20-16:20

1 Інтегроване заняття

ознайомлення з соціумом 8:40

художньо-продуктивна діяльність (ліплення)

2 Математична логіка 9:30

3 Фізичний розвиток 10:30 Хореографія 15:50

Вівторок

1 Логіко-математичний розвиток 9:00

2 Художньо-продуктивна діяльність 10:00(малювання)

3 Художньо-естетичний розвиток (музична діяльність) 10:55

Хореографія 15:50

1. Мовленнєвий розвиток (навчання елементам грамоти) 8:40

2 Художньо-продуктивна діяльність(аплікація)

3 Фізичний розвиток 10:30

Англійська мова 10:40-11:10

Середа

1. Мовленнєвий розвиток (навчання елементам грамоти)

2 Художньо-продуктивна діяльність (аплікація)

Англійська мова 15:20-16:20

1 Ознайомлення з соціумом 9:00

2 Логіко-математичний розвиток 9:30

3 Художньо-продуктивна діяльність 10:30(малювання)

Хореографія 15:50

Четвер

1 Інтегроване заняття 9:00

ознайомлення з соціумом

мовленнєвий розвиток (худ.слово)

2 Художньо-продуктивна діяльність (малювання) 9:45

3 Фізичний розвиток 10:30

Хореографія 15:50

1 Інтегроване заняття

мовленнєвий розвиток (грамота) 8:40

ознайомлення з природним довкіллям

2 Англійська мова 9:25-10:10

3 Художньо-естетичний розвиток (музична діяльність) 10:20

П'ятниця

1 Логіко-математичний розвиток 8:40

2 Художньо-естетичний розвиток (музична діяльність) 9:30

3 Ознайомлення з природою 10:00

1 Інтегроване заняття

мовленнєвий розвиток (художнє слово)

ознайомлення з природним довкіллям

2 Художньо-продуктивна діяльність (малювання) 9:15

3 Художньо-естетичний розвиток (музична діяльність) 10:00

Середній дошкільний вік

Журавлик

Понеділок

1 Ознайомлення з соціумом

2 Мовленнєвий розвиток ( художнє слово)

3 Художньо-естетичний розвиток (музична діяльність)

Хореографія 15:20

Вівторок

1 Англійська мова 8:50-9:45

Логіко-математичний розвиток

2 Фізичний розвиток 9:50

Середа

1 Мовленнєвий розвиток

2 Художньо-продуктивна діяльність(аплікація)

3 Художньо-естетичний розвиток (музична діяльність) 10:30

Хореографія 15:20

Четвер

1 Художньо-продуктивна діяльність(малювання) 8:50

2 Інтегроване заняття

мовленнєвий розвиток

художньо-продуктивна діяльність(ліплення)

3 Англійська мова 10:05-11:00

П'ятниця

1 Інтегроване заняття 9:00

ознайомлення з соціумом

ознайомлення з природою

2 Фізичний розвиток 10:25

Кiлькiсть переглядiв: 148

Коментарi