РОЗКЛАДИ ЗАНЯТЬ

І молодша

Малятко

Рукавичка

Понеділок

1. Фізичний розвиток 8:50

2 Ознайомлення з соціумом

1. Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність) 9:00

2. Ознайомлення з соціумом

Вівторок

1 Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)

2 Інтегроване заняття

Мовленнєвий розвиток

Художньо-продуктивна діяльність (аплікація\ліплення)

1. Сенсорний розвиток

2 Фізичний розвиток 9:00

Середа

1 Сенсорний розвиток

2 Художньо-продуктивна діяльність (малювання

1. Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність) 9:00

2 Інтегроване заняття

Ознайомлення з природним довкіллям

Художньо-продуктивна діяльність (малювання)

Четвер

1 Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність) 8:45

2 Інтегроване заняття

Сенсорний розвиток

Мовленнєвий розвиток

1 Фізичний розвиток 8:50

2 Сенсорний розвиток

П'ятниця

1 Фізичний розвиток 8:50

2 Ознайомлення з природним довкіллям

1. Мовленнєвий розвиток

2. Художньо-продуктивна діяльність (аплікація)

ІІ молодша

Дзвіночок

Бджілка

Калинка

Понеділок

1 Художньо-продуктивна діяльність (малювання) 9:00

2 Інтегроване заняття

ознайомлення з соціумом

мовленнєвий розвиток

3 Фізичний розвиток 15:30

1 Фізичний розвиток 9:00

Інтегроване заняття

ознайомлення з соціумом

Художньо-продуктивна діяльність (аплікація)

1 Ознайомлення з соціумом

2 Фізичний розвиток 9:00

3 Мовленнєвий розвиток

Вівторок

1 Художньо-продуктивна діяльність

(музична діяльність) 9:00

2 Інтегроване заняття

мовленнєвий розвиток

художньо-продуктивна діяльність (ліплення)

1 Інтегроване заняття

мовленнєвий розвиток

ознайомлення з соціумом

2 Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність) 9:30

1 Ознайомлення з природою

2 Фізичний розвиток 9:30

3 Художньо-продуктивна діяльність (аплікація)

Середа

1 Фізичний розвиток 9:00

2 Інтегроване заняття

ознайомлення з природою

художньо-продуктивна діяльність (аплікація)

1 Логіко-математичний розвиток 8:40

2 Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність) 9:20

3 Мовленнєвий розвиток

1 Інтегроване заняття

мовленнєвий розвиток

художньо-продуктивна діяльність (ліплення)

2 Художньо-продуктивна діяльність 9:45

Четвер

1 Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність)9:05

2 Логіко-математичний розвиток

3 Англійська мова 10:30

1 Фізичний розвиток 9:00

2 Художньо-продуктивна діяльність (малювання) 9:25

3 Мовленнєвий розвиток 9:55

1 Художньо-продуктивна діяльність (малювання) 9:00

2 Інтегроване заняття

мовленнєвий розвиток

ознайомлення з соціумом

3 Фізичний розвиток 15:30

П'ятниця

1 Фізичний розвиток 9:15

2 Інтегроване заняття

ознайомлення з соціумом

мовленнєвий розвиток

3 Англійська мова 9:45

Інтегроване заняття

ознайомлення з природою

художньо-продуктивна діяльність (ліплення )

1 Логіко-математичний розвиток 8:40

2 Художньо-продуктивна діяльність (музична діяльність) 9:30

Середній дошкільний вік

Сонечко

Колосок

Чомучка

Понеділок

1 Інтегроване заняття

ознайомлення з соціумом

мовленнєвий розвиток

2 Художньо-продуктивна діяльність (музика) 10:10

1 Ознайомлення з соціумом

2 Художньо-продуктивна діяльність (музика) 9:45

3 Художньо-продуктивна діяльність (аплікація)

Англійська мова

10:20-10:40

1 Ознайомлення з соціумом 9:00

2 Художньо-продуктивна діяльність (музика) 9:20

3 Мовленнєвий розвиток

Хореографія 11:40

Вівторок

1 Художньо-продуктивна діяльність (малювання) 9:00

2 Мовленнєвий розвиток

3 Фізичний розвиток 10:30

1 Логіко-математичний розвиток 8:45

2 Художньо-продуктивна діяльність (малювання)9:30

3 Фізичний розвиток 10:30

1 Фізичний розвиток 8:50

2 Ознайомлення з соціумом 9:30

3 Логіко-математичний розвиток

Англійська мова

10:15-11:00

Середа

1 Фізичний розвиток 9:00

2 Логіко-математичний розвиток

3 Художньо-продуктивна діяльність (аплікація)

1 Інтегроване заняття

мовленнєвий розвиток

Художньо-продуктивна діяльність (ліплення)

2 Художньо-продуктивна діяльність (музика) 10:10

1 Художньо-продуктивна діяльність (малювання) 9:00

2 Мовленнєвий розвиток 9:30

3 Фізичний розвиток 10:00

Четвер

1 Мовленнєвий розвиток

2 Художньо-продуктивна діяльність (музика) 9:30

3 Художньо-продуктивна діяльність (ліплення)

1 Інтегроване заняття

ознайомлення з соціумом

мовленнєвий розвиток

2 Фізичний розвиток 9:35

3 Ознайомлення з природою

1 Художньо-продуктивна діяльність (ліплення) 9:00

2 Мовленнєвий розвиток (грамота)

Англійська мова 9:45-10:25

3 Фізичний розвиток 15:30

Хореографія 11:40

П'ятниця

1 Інтегроване заняття

ознайомлення з природою

ознайомлення з соціумом

2 Фізичний розвиток 10:00

3 Англійська мова 9:10-9:40

1 Мовленнєвий розвиток (грамота)

2 Фізичний розвиток 9:40

Англійська мова 8:40-9:05

1 Художньо-продуктивна діяльність (музика) 9:00

2 Інтегроване заняття

ознайомлення з природою

художньо-продуктивна діяльність (аплікація) 9:40

Старший дошкільний вік

Ромашка

Волошка

Понеділок

1 Інтегроване заняття

ознайомлення з соціумом

мовленнєвий розвиток (художнє слово)

2 Логіко-математичний розвиток

Англійська мова 9:45-10:15

3 Художньо-продуктивна діяльність (малювання) 10:30

1 Логіко-математичний розвиток

2 Інтегроване заняття

ознайомлення з соціумом

художньо-продуктивна діяльність (аплікація)

3 Художньо-продуктивна діяльність (музика) 10:40

Вівторок

1 Фізичний розвиток 9:00

2 Інтегроване заняття

ознайомлення з природою

художньо-продуктивна діяльність (аплікація)

3 Художньо-продуктивна діяльність (музика) 10:00

Хореографія 15:10

1 Логіко-математичний розвиток 9:00

2 Художньо-продуктивна діяльність (малювання) 10:00

3 Фізичний розвиток 10:30

4 Хореографія 15:10

Середа

1 Інтегроване заняття

ознайомлення з соціумом

мовленнєвий розвиток

2 Художньо-продуктивна діяльність (малювання) 9:35

3 Фізичний розвиток 10:30

Англійська мова 10:45-11:15

1 Мовленнєвий розвиток (грамота)

2 Інтегроване заняття

ознайомлення з соціумом

Художньо-продуктивна діяльність (ліплення)

3 Фізичний розвиток 10:40

Англійська мова 8:40-9:10

Четвер

1 Мовленнєвий розвиток (грамота)

2 Художньо-продуктивна діяльність (ліплення)

3 Фізичний розвиток 10:30

Хореографія 15:10

1 Фізичний розвиток 9:00

2 Інтегроване заняття

ознайомлення з природою

3 Художньо-продуктивна діяльність (музика) 10:00

Хореографія 15:10

П'ятниця

1 Інтегроване заняття 9:00

ознайомлення з соціумом

Логіко-математичний розвиток

2 Художньо-продуктивна діяльність (музика)10:00

3 Ознайомлення з природою

Гурток з образотворчого мистецтва 15:30

1 Художньо-продуктивна діяльність (малювання) 9:00

2 Мовленнєвий розвиток (грамота)

3 Інтегроване заняття

ознайомлення з природою

ознайомлення з соціумом

Англійська мова 10:30

Гурток з образотворчого мистецтва 15:30

Старший дошкільний вік

Струмочок

Журавлик

Понеділок

1 Інтегроване заняття

ознайомлення з соціумом

мовленнєвий розвиток (грамота)

2 Художньо-продуктивна діяльність (малювання) 9:25

Хореографія 10:40

1 Інтегроване заняття

ознайомлення з соціумом

мовленнєвий розвиток (грамота)

2 Художньо-продуктивна діяльність (малювання) 10:00

Англійська мова 8:40-9:40

Хореографія 11:40

Вівторок

1 Логіко-математичний розвиток

2 Фізичний розвиток 9:00

3Художньо-продуктивна діяльність (ліплення)

Англійська мова 8:40-9:40

1 Логіко-математичний розвиток

2 Фізичний розвиток 9:30

3 Ознайомлення з природою 10:00

4Художньо-продуктивна діяльність (музика) 10:40

Середа

1 Інтегроване заняття

ознайомлення з соціумом

мовленнєвий розвиток (грамота)

2 Художньо-продуктивна діяльність (малювання) 10:05

4Художньо-продуктивна діяльність (музика) 10:40

Хореографія 11:40

1 Інтегроване заняття

ознайомлення з соціумом

мовленнєвий розвиток

2 Художньо-продуктивна діяльність (ліплення)

3 Англійська мова 9:10-10:10

Хореографія 11:10

Четвер

1 Логіко-математичний розвиток

2 Фізичний розвиток 10:00

3 Інтегроване заняття

ознайомлення з соціумом

ознайомлення з природою

Англійська мова 8:40-9:40

1 Логіко-математичний розвиток 8:40

2 Фізичний розвиток 9:3 0

3Художньо-продуктивна діяльність (аплікація) 10:00

3 Художньо-продуктивна діяльність (музика) 10:35

П'ятниця

1 Інтегроване заняття мовленнєвий розвиток (худ.слово) 9:00

художньо-продуктивна діяльність (аплікація)

2Ознайомлення з природою

3 Художньо-продуктивна діяльність (музика) 10:35

Гурток з образотворчого мистецтва 15:30

1 Мовленнєвий розвиток (грамота) 8:40

2 Художньо-продуктивна діяльність (малювання) 9:35

3 Інтегроване заняття

ознайомлення з соціумом

ознайомлення з природою

Гурток з образотворчого мистецтва 15:30

Кiлькiсть переглядiв: 173

Коментарi